Arda Turan Fan
herkese merhaba.. bn geldim.. Adszav
Arda Turan Fan
herkese merhaba.. bn geldim.. Adszav
Arda Turan Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda Turan Fan

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Google Translate
English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Facebook Adresimiz
Arda Turan Menü
ArDaTuRaN Menü

Takvim
Günlük Burç
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 31 kişi Çarş. Ağus. 24, 2016 10:21 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» Şekilli Şiir Nasıl Oluşturulur?
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 10:28 am tarafından suskun yüreğim

» arda kewell baros
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 9:24 pm tarafından *kewell.baros*

» Harry Kewell :)
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 9:22 pm tarafından *kewell.baros*

» Üye Olamayanların Çözüm Merkezi
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 6:37 pm tarafından Misafir

» Gel Desem Sana
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:06 am tarafından ArDaKoLiG

» Rüya
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:18 pm tarafından aRda'm_-bukéT

» Bennn geldiimmmm :)
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 1:38 pm tarafından gizemturan

» meRhaBa
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 3:49 pm tarafından ARDA ve GS hastası Nurten

» Meraba :)
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 3:48 pm tarafından ARDA ve GS hastası Nurten

» Rakiplerimiz belli oldu
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:49 pm tarafından ultrarda

» Buketten aRdaya :)
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 2:18 pm tarafından aRda'm_-bukéT

» Sitemizin Yeni Teması Nasıl?
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 1:42 pm tarafından gizemturan

» doğum günlerinin gizimli karŞılığı
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 4:42 pm tarafından ARDA ve GS hastası Nurten

» BunLaRDa bnden bideneme >>> 3 tane
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 10:56 am tarafından chuseyins

» Uzun Bir Aradan Sonra Tekrar
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 6:29 pm tarafından ARDA ve GS hastası Nurten

» Aklıma Bir Fikir Geldi
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 10:16 am tarafından gizemturan

» Doğum gününüze göre hangi hayvansınız?
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 5:08 pm tarafından chuseyins

» Beni Kaybettin
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 2:30 pm tarafından ultrarda

» Dikkat ..! Bu soruların cevabını bilecek Kendine GüveneN ardaturan.forumotions.net'li Aranıyor..!
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 2:16 pm tarafından #Arda_MeRvE_Milan#

» Arda mı Edward mı?
herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 2:00 pm tarafından #Arda_MeRvE_Milan#

herkese merhaba.. bn geldim..

5 posters
YazarMesaj
Küßr[A]rDa
Üye
Üye
Küßr[A]rDa

Ruh Halim : herkese merhaba.. bn geldim.. Karams10

herkese merhaba.. bn geldim.. Empty
MesajKonu: herkese merhaba.. bn geldim..   herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 5:49 pm

öncelikle hepinize merhaba.. ismim kübra ve 13 yaşındayım..

fanatik bi GaLaTaSaRaY^lıyım.. tam bir futbol hastasıyımdır..

Arda^ysa benim için tanımsız aslında..Onun yaşamımdaki yerini zaten anlatamam.. bir zamanlar bayan mantıktım ama demekki hayat böyle değilmiş.. yaşam, açıklaması olmayan şeyler üzerine de kurulu olabiliyormuş... neyse ben içimdeki çıkmazdan daha fazla bahsetmiyim size..

hobilerim; şarkı söylemek, gitar çalmak, dans etmek ve yazı yazmak..

özellikle de Tokio Hotel hayranıyım..

fobilerimse fareler ve köpekler.. aslında çok sevimliler ama yanlarına yaklaşamıyorum..

neyse bu vikipedilik bilgilerle sıktım galiba sizi.. özür dilerim.. sunny

ve bu da benn;;((şimdilik bilgisayarıma kayıtlı sadece bu resmim var bnde mecbur bunu koyuyorum..ileride değiştiririm.. Wink

herkese merhaba.. bn geldim.. Fotoraf0004xv1
=ArDaM_ÖzLeM=
Arda'ya Resmen Aşık
Arda'ya Resmen Aşık
=ArDaM_ÖzLeM=

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci/kitap okumak,müzik dinlemek ve arda\'mın fotoLarına bakmak,videoLarını izLemekk,arda,arda.
Lakap : ArDaCııı
Ruh Halim : herkese merhaba.. bn geldim.. Iyi11

MesajKonu: Geri: herkese merhaba.. bn geldim..   herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 7:04 pm

h.g aramızaa cnm...iyi vakit geçirmen diLeğiyLee Smile
http://ardaturan.forumotions.net/index.htm
ardaqoLiq
Arda'ya Resmen Aşık
Arda'ya Resmen Aşık
ardaqoLiq

Kadın
İş/Hobiler : öqrenci / arda /arda /arda
Lakap : piy3nc3s xP
Takımı : herkese merhaba.. bn geldim.. 47881110
Ruh Halim : herkese merhaba.. bn geldim.. Yarama10

MesajKonu: Geri: herkese merhaba.. bn geldim..   herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 7:18 pm

hoş qeldn cnm aramıza bn öznur Smile
Küßr[A]rDa
Üye
Üye
Küßr[A]rDa

Ruh Halim : herkese merhaba.. bn geldim.. Karams10

MesajKonu: Geri: herkese merhaba.. bn geldim..   herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 1:39 pm

hoşbuldumm.. iyi vakit geçireceğime eminim ztn.. Smile
__Öt3k!__
Arda'ya Resmen Aşık
Arda'ya Resmen Aşık
__Öt3k!__

Kadın
İş/Hobiler : yüzlerce çikolata yemek,arkadaşlarımla konuşmak ve tabiki de Matematikk =))
Lakap : özgür kız,eacı manyaq,hacker,doctor vs şeylrr
Takımı : herkese merhaba.. bn geldim.. 47881110
Ruh Halim : herkese merhaba.. bn geldim.. Berbat10

MesajKonu: Geri: herkese merhaba.. bn geldim..   herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 5:32 pm

hoş qeLdin cnm..Bnde Öznur Very Happy Çok memnun oLdum tanıştığıma..İnşaLLah ii vakişt qeçirirsin..BoL boL payLaşımLarını bekLiyoruz.. Smile
http://www.galatasaray.org
ArDaKoLoGqG
Arda'ya Resmen Aşık
Arda'ya Resmen Aşık
ArDaKoLoGqG

Kadın
Ruh Halim : herkese merhaba.. bn geldim.. Delibo10

MesajKonu: Geri: herkese merhaba.. bn geldim..   herkese merhaba.. bn geldim.. Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 6:06 pm

hoşgeldin cnm iii vakit geçirmen dileğiyle bu rara ben de gülay

herkese merhaba.. bn geldim..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» herkese merhaba
» merhaba
» meRhaBa
» Merhaba