Arda Turan Fan
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Adszav
Arda Turan Fan
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Adszav
Arda Turan Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda Turan Fan

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Google Translate
English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Facebook Adresimiz
Arda Turan Menü
ArDaTuRaN Menü

Takvim
Günlük Burç
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 31 kişi Çarş. Ağus. 24, 2016 10:21 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» Şekilli Şiir Nasıl Oluşturulur?
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 10:28 am tarafından suskun yüreğim

» arda kewell baros
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 9:24 pm tarafından *kewell.baros*

» Harry Kewell :)
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 9:22 pm tarafından *kewell.baros*

» Üye Olamayanların Çözüm Merkezi
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 6:37 pm tarafından Misafir

» Gel Desem Sana
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:06 am tarafından ArDaKoLiG

» Rüya
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:18 pm tarafından aRda'm_-bukéT

» Bennn geldiimmmm :)
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 1:38 pm tarafından gizemturan

» meRhaBa
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 3:49 pm tarafından ARDA ve GS hastası Nurten

» Meraba :)
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 3:48 pm tarafından ARDA ve GS hastası Nurten

» Rakiplerimiz belli oldu
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:49 pm tarafından ultrarda

» Buketten aRdaya :)
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 2:18 pm tarafından aRda'm_-bukéT

» Sitemizin Yeni Teması Nasıl?
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 1:42 pm tarafından gizemturan

» doğum günlerinin gizimli karŞılığı
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 4:42 pm tarafından ARDA ve GS hastası Nurten

» BunLaRDa bnden bideneme >>> 3 tane
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 10:56 am tarafından chuseyins

» Uzun Bir Aradan Sonra Tekrar
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 6:29 pm tarafından ARDA ve GS hastası Nurten

» Aklıma Bir Fikir Geldi
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 10:16 am tarafından gizemturan

» Doğum gününüze göre hangi hayvansınız?
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 5:08 pm tarafından chuseyins

» Beni Kaybettin
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 2:30 pm tarafından ultrarda

» Dikkat ..! Bu soruların cevabını bilecek Kendine GüveneN ardaturan.forumotions.net'li Aranıyor..!
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 2:16 pm tarafından #Arda_MeRvE_Milan#

» Arda mı Edward mı?
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 2:00 pm tarafından #Arda_MeRvE_Milan#

hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz

+3
_RuMeYs(A)rDa14_
arda-zeynep
#Arda_MeRvE_Milan#
7 posters

hangi dilde ardaya(yha da daha çok sevdiiniz bi kişiye)seni seviyorum demek isterdiniz
Türkçe=Seni seviyorum
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Vote_lcap79%hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Vote_rcap
 79% [ 11 ]
İngilizce = I love you
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Vote_lcap14%hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Vote_rcap
 14% [ 2 ]
Almanca = Ich liebe dich
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Vote_lcap7%hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Fransızca = Je taime
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Vote_lcap0%hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Japonca = Kimi o ai shiteru
hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Vote_lcap0%hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Korece = Tangshin i cho a yo
 0% [ 0 ]
Latince = Vos amo
 0% [ 0 ]
Rusça = Ya tebya lubliu
 0% [ 0 ]
Sırpça = Ljubim te
 0% [ 0 ]
Tunusca = Ha eh bak
 0% [ 0 ]
Yunanca = Se erotao
 0% [ 0 ]
İspanyolca = E estimo
 0% [ 0 ]
İtalyanca = Ti amo
 0% [ 0 ]
Çince = ngo oiy ney a
 0% [ 0 ]
Arnavutça = Te dua
 0% [ 0 ]
DİĞER
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 14

YazarMesaj
#Arda_MeRvE_Milan#
Admin
Admin
#Arda_MeRvE_Milan#

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci/'Barosum ile ilgili herşeyy,film izlemek,müzik dinlemek....
Lakap : ßaros Manyaqı'' ve Gs mnyakı..]]
Takımı : hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz 47881110
Ruh Halim : hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Berbat10

hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Empty
MesajKonu: hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz   hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:46 am

hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz sizce hangisi daha romantık olurdu

bnce seni seviyorumm
http://ardaturan.forumotions.net/
#Arda_MeRvE_Milan#
Admin
Admin
#Arda_MeRvE_Milan#

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci/'Barosum ile ilgili herşeyy,film izlemek,müzik dinlemek....

MesajKonu: Geri: hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz   hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:47 am

HADİİİİİ GELSENİZEEE
arda-zeynep
Arda'ya Resmen Aşık
Arda'ya Resmen Aşık
arda-zeynep

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci/arda resimlerine bakmak onunla olan herseyle ilgilenmek arkadaşlarımla vakit geçirmek
Lakap : ardaKOL!k..:: & cILqın PisqoPaT:P
Ruh Halim : hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Asik10

MesajKonu: Geri: hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz   hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 12:05 pm

Very Happy geLdim bn tabikide seni seviyorumm .........
#Arda_MeRvE_Milan#
Admin
Admin
#Arda_MeRvE_Milan#

Kadın

MesajKonu: Geri: hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz   hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 12:20 pm

hoşgeldinnn cnm pehndeee
_RuMeYs(A)rDa14_
Admin
Admin
_RuMeYs(A)rDa14_

Kadın
İş/Hobiler : Mutlu olmak ve eğlenmek için yapılan herşey
Ruh Halim : hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Bezgin10

MesajKonu: Geri: hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz   hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 12:31 pm

hepsini demeq isterdmm
arda-zeynep
Arda'ya Resmen Aşık
Arda'ya Resmen Aşık
arda-zeynep

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci/arda resimlerine bakmak onunla olan herseyle ilgilenmek arkadaşlarımla vakit geçirmek
Lakap : ardaKOL!k..:: & cILqın PisqoPaT:P
Ruh Halim : hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Asik10

MesajKonu: Geri: hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz   hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 12:35 pm

Very Happy
__Öt3k!__
Arda'ya Resmen Aşık
Arda'ya Resmen Aşık
__Öt3k!__

Kadın
İş/Hobiler : yüzlerce çikolata yemek,arkadaşlarımla konuşmak ve tabiki de Matematikk =))
Lakap : özgür kız,eacı manyaq,hacker,doctor vs şeylrr

MesajKonu: Geri: hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz   hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 1:49 pm

seni seviorum türkçe yane
http://www.galatasaray.org
=ArDaM_ÖzLeM=
Arda'ya Resmen Aşık
Arda'ya Resmen Aşık
=ArDaM_ÖzLeM=

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci/kitap okumak,müzik dinlemek ve arda\'mın fotoLarına bakmak,videoLarını izLemekk,arda,arda.
Lakap : ArDaCııı
Ruh Halim : hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Iyi11

MesajKonu: Geri: hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz   hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 1:56 pm

seni seviyorumm..türkçe tabikidee Smile
Türk'üm Türkçe'den şaşmammm
http://ardaturan.forumotions.net/index.htm
arda=elif
Arda'ya Resmen Aşık
Arda'ya Resmen Aşık
arda=elif

Kadın
İş/Hobiler : arda yı araştırmak...gs maçlarını seyretmek..
Lakap : sOnMaNyAk
Ruh Halim : hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Bolunm10

MesajKonu: Geri: hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz   hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 6:09 pm

ha öle söylemiş ha böle ne farkeder cnw sonuç yine ben ardayı sefom yine ben ardayı sefom....
tuğba
Arda'ya Resmen Aşık
Arda'ya Resmen Aşık
tuğba

Kadın
Lakap : tubish
Ruh Halim : hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Stresl10

MesajKonu: Geri: hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz   hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 6:42 pm

Almanca

hangi dilde ardaya seni seviyorum demek isterdiniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARDA TURANIN neyi olmak isterdiniz ??
» ardaya meslek
» Buketten aRdaya :)