Arda Turan Fan
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Adszav
Arda Turan Fan
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Adszav
Arda Turan Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda Turan Fan

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Google Translate
English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Facebook Adresimiz
Arda Turan Menü
ArDaTuRaN Menü

Takvim
Günlük Burç
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 31 kişi Çarş. Ağus. 24, 2016 10:21 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» Şekilli Şiir Nasıl Oluşturulur?
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 10:28 am tarafından suskun yüreğim

» arda kewell baros
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 9:24 pm tarafından *kewell.baros*

» Harry Kewell :)
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 9:22 pm tarafından *kewell.baros*

» Üye Olamayanların Çözüm Merkezi
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 6:37 pm tarafından Misafir

» Gel Desem Sana
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:06 am tarafından ArDaKoLiG

» Rüya
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:18 pm tarafından aRda'm_-bukéT

» Bennn geldiimmmm :)
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 1:38 pm tarafından gizemturan

» meRhaBa
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 3:49 pm tarafından ARDA ve GS hastası Nurten

» Meraba :)
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 3:48 pm tarafından ARDA ve GS hastası Nurten

» Rakiplerimiz belli oldu
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:49 pm tarafından ultrarda

» Buketten aRdaya :)
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 2:18 pm tarafından aRda'm_-bukéT

» Sitemizin Yeni Teması Nasıl?
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 1:42 pm tarafından gizemturan

» doğum günlerinin gizimli karŞılığı
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 4:42 pm tarafından ARDA ve GS hastası Nurten

» BunLaRDa bnden bideneme >>> 3 tane
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 10:56 am tarafından chuseyins

» Uzun Bir Aradan Sonra Tekrar
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 6:29 pm tarafından ARDA ve GS hastası Nurten

» Aklıma Bir Fikir Geldi
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 10:16 am tarafından gizemturan

» Doğum gününüze göre hangi hayvansınız?
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 5:08 pm tarafından chuseyins

» Beni Kaybettin
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 2:30 pm tarafından ultrarda

» Dikkat ..! Bu soruların cevabını bilecek Kendine GüveneN ardaturan.forumotions.net'li Aranıyor..!
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 2:16 pm tarafından #Arda_MeRvE_Milan#

» Arda mı Edward mı?
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 2:00 pm tarafından #Arda_MeRvE_Milan#

Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !

+4
ultrarda
gizemturan
arda_gokhan
CerenCesur
8 posters

Siz ne dersiniz?
~Katılıyorum. Eski forum geri gelsin. Aile ortamı iyiydi.
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Vote_lcap100%Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Vote_rcap
 100% [ 6 ]
~Katılmıyorum. Yenilenmeye gerek yok.
Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Vote_lcap0%Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
CerenCesur
Yönetici
Yönetici
CerenCesur

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci // Yalın .)
Lakap : Yalıncı*
Takımı : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! 47881110
Ruh Halim : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Eglenc10

Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Empty
MesajKonu: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 11:15 am

Arkadaşlar uzun zamandır bu konuyu açmak istiyorum. Ama sonra vazgeçiyorum. Tek başıma bi hareket başlatamam diye düşünmüştüm çünkü. Ama arkadaşlarımdan destek aldım ve bu konuyu açma kararı aldım.
Neredesiniz ya? 2009dan kalma mesajlar duruyor? Siteye giriyorum hiçbişey yok. Giren de bakıp çıkıyo. Birinin bu işe dur demesi lazımdı.
Oysa eskiden bizim sitemiz nasıldı? İlk başlarda pek bilinmiyen bi site olmasına rağmen giren çıkamıyordu. Çünkü bi aile ortamı vardı. Tartışma kavga olmazdı. Olsa bile kardeşlerin birbiriyle kavga etmesi gibi olurdu. 2 dk sonra barışılırdı. Herkes birbirine karşı 'tatlım,bitanem,askım,balım,canım,kanka,kardesim' kelimelerini kullanırdı. Birimiz bisüre bu sitede olamıyacağım dese herkes onun için üzülürdü yas tutardu.
Hoş sohbet vardı.Mesaj sayısı artsın diye değildi bu sohbet. Kaynaşmak için.
Herkes destek olurdu bir şekilde birbirine. Kavga falan asla asla ve asla olmazdı.
Kimse birbirine laf yetiştirmezdi.
O kadar güzeldi ki o forum,o kadar sıcaktı ki...insanın çıkası gelmezdi cidden . Ben saatlerce kalır. Annemin azarları ve cazalarıyla kalkardım bilgisayardan. Smile
Bir maç olurdu yada biri Arda'yı görürdü , gitmeyenler gitmiş gibi olurdu forumda anlatılanlarla. Herkes beraber üzülürdü ama konuların altında ah canım vah canımla değil , ikili sohbet değildi.
Çok güzeldi gerçekten. Değişmem değişemem eski forumu hiçbirşeye.

Sonra bianda noldu anlayamadım? Yaprak dökümü gibi herkes dersler şubu sınavlar diye terketti forumu. Kim kaldı? Kalmak isteyenler de gitti. Tadı kaçtı çünkü.

İsmini vermek istemiyorum bazı arkadaşlar Arda'yı sevmiyorum diyor. Sinem için. Olsun, Ben zaten sevmiyordum. Eski dostlar bilir benim Yalıncı olduğumu. Peki neden bu forumdasın hala neden bu kadar uğraşıyosun diyecekler. ardaturan.forumotions.net AİLESİ için.aileydik biz ya.
Bundan sonra birçok foruma üye oldum. Yalın resmi sitesi dahil. Oraya Yalın kendisi mesaj atmasına rağmen buradaki sıcacık aile ortamı yok. Hala üyeyim girip çıkıyorum ama burası gibi olmadı hiç. Burada herkes birbirinş tanırdı. Hiç görmedik yüzyüze birbirimizi. Ama en değerliler arasına koyduk, kardeşler arasına. Hç kırılmadım kimseye burada. Ama sadece bişekilde kırılırımki. Bu yazdıklarım önemsizleşirse. Cevap alınmazsa. Yada çaba olmazsa demekki gerçekten değer yokmuş derim.

Evet şimdi diyorsunuzki napabiliriz? Benim fikrim başta bi temizlik yapılmalı. Yönetici, modaretör kadrosu baştan kurulmalı. Sürekli online olacak ve bu ise gönül veren kişilerden olmalı. Temizlikten kastım ise gereksiz konular silinmeli. Sanki sıfırdan başlıyormuş gibi olmalı. Hani insanlar boşanır.Sonra bayan saçını değiştirir önce sonra tarzını falan. Ama hayatı daha bi güzel olur ya. İşte aynen öyle. Bizde aynen öyle bişey yapmalıyız. Eski çabayı görmek istiyorum.

Evet eski forum geri gelsin mi yoksa böyle mi devam edelim? Ama unutmayınki benimki sadece bi görüş. ,)
Ben açıkladım. Umarım istediğim ilgiyi gösterirsiniz.. Sizi seviyorum.
http://www.asktanadam.com
arda_gokhan
Yönetici
Yönetici
arda_gokhan

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci/Bilgisayar
Lakap : En Tatlı Admin :)
Takımı : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! 47881110
Ruh Halim : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Keyifl10

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 2:26 pm

Çok güzel yazmışsın ellerine sağlık. Sınav yüzünden interneti kestirtmem gerekiyordu ben gittim herkes gitmeye başladı nedense. Nasıl toparlanır bilmiyorum ama ne istenirse yaparım. Yine internetim yok ama x_chadlaq_x amcamın kızı oradan giriyorum bakıyorum arada Smile Valla silim atsam mı siteyi diye düşündüğüm bile oldu ama neyse dedim belki giren olur tekrar dursun. Ama yine pek bi değişiklik yok. Temayı değiştirdim ama yine yok malesef Sad Gereksiz konuların silinmesi ve yönetici kısmının değişmesi gerçektende gerekiyor.
http://ardaturan.forumotions.net
gizemturan
Yönetici
Yönetici
gizemturan

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci / aRdA*mmM ,
Ruh Halim : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Asik10

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 2:40 pm

ceren bebeğim süper bi konuya değinmişsin gerçekten de bende eski sitemizi istiyorumm SadSad

gökhan abi yöneticiler olarak bi şeyler yapmamız lazım ufukta hiç ilgilenmio Sad

pfff artık kimse ardayı sewmiomu yaa
ultrarda
Moderatör
Moderatör
ultrarda

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : aslaniçe
Ruh Halim : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Yarama10

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 2:48 pm

evet ya eskiden herkes kardeş gibiydi. Benim günüm tamamen burda geçiyodu diyebilirim Very Happy ama şöyle bi şeyde var en önemli üyelerimiz (gerçi hepsi önemli) yani en aktif olanlar -başak,nurten ve betül gibi- burada yok Sad onlar bi gelse forum biraz daha şenlenecektir Smile
aRda'm_-bukéT
Moderatör
Moderatör
aRda'm_-bukéT

Kadın
İş/Hobiler : öqrenci / kitap okuma ,bilqisayar,arda :)
Lakap : aRdaqoLiq(b)ukéT
Ruh Halim : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Eglenc10

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:04 pm

eet cnm süper konuya deqinmissin qeçen yaz bu kdr daqılmamıştık .s
ultrarda
Moderatör
Moderatör
ultrarda

Kadın
Ruh Halim : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Yarama10

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:09 pm

Dediğim gibi eksiklerimiz tamamlansın bakın o zaman bizi tutabilen oluyo mu Very Happy
CerenCesur
Yönetici
Yönetici
CerenCesur

Kadın

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 10:28 am

Gerçekten de eksiklerimiz tamamlansın. Bizi kimse tutamaz. Gökhan abi özelden teşekkür ettim. Yine de tekrar teşekkür ediyim. Bu göreve beni layık görmüşsün. Yüzünü kara çıkarmamaya çalışıcam. Abi-kardeş olmuştuk ya. Gerçekmişsin sen ya. Smile

Arkadaşlar teşekkür ederim bana hak veren herkese. Bu aile yaprak dökümü gibi dökülmeyecek ben buna inanıyorum. Very Happy Wink
ultrarda
Moderatör
Moderatör
ultrarda

Kadın

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 10:49 am

Very Happy inşallah Smile
_RuMeYs(A)rDa14_
Admin
Admin
_RuMeYs(A)rDa14_

Kadın
İş/Hobiler : Mutlu olmak ve eğlenmek için yapılan herşey
Ruh Halim : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Bezgin10

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 12:28 pm

Evet canım haklısın bnde eskisi gibi olmasını istiyorum forumun Smile
Özledim sizi yeniden eskisi gibi olacağımıza inanıyorum ,)
CerenCesur
Yönetici
Yönetici
CerenCesur

Kadın

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 12:30 pm

Ben de inanıyorum tatlım. Smile
Bizler aile olarak bunun da üstesinden gelebiliriz diye düşündüm. (:
_RuMeYs(A)rDa14_
Admin
Admin
_RuMeYs(A)rDa14_

Kadın
İş/Hobiler : Mutlu olmak ve eğlenmek için yapılan herşey
Ruh Halim : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Bezgin10

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 12:35 pm

Evet doğru düşünmüşsün ,)
arda_gokhan
Yönetici
Yönetici
arda_gokhan

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci/Bilgisayar
Lakap : En Tatlı Admin :)
Ruh Halim : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Keyifl10

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 2:59 pm

CerenCesur demiş ki:
Gerçekten de eksiklerimiz tamamlansın. Bizi kimse tutamaz. Gökhan abi özelden teşekkür ettim. Yine de tekrar teşekkür ediyim. Bu göreve beni layık görmüşsün. Yüzünü kara çıkarmamaya çalışıcam. Abi-kardeş olmuştuk ya. Gerçekmişsin sen ya. Smile

Arkadaşlar teşekkür ederim bana hak veren herkese. Bu aile yaprak dökümü gibi dökülmeyecek ben buna inanıyorum. Very Happy Wink

Önemli değil. Sen bu forumu benden çok seviyormuşsun da haberim yokmuş Smile Bu durumda vermesem içim rahat etmezdi Smile
x_chadlaq_x
Yönetici
Yönetici
x_chadlaq_x

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci-Bilgisayar
Lakap : leyla artistt
Ruh Halim : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Manyak10

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 9:23 pm

cerencim iyi bi konuya değinmişsin gerçekden site ile kmse ilgilenmiodu inş eksiklerimizi tamamlarız..Smile
CerenCesur
Yönetici
Yönetici
CerenCesur

Kadın

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 1:51 pm

Gökhan bi senden çok sevmem mümkün değil. Smile Sen bizim bitanecik kurucumuzsun. Razz
Teşekkürler tatlım. =)
Coderufuk
Arda'ya Resmen Aşık
Arda'ya Resmen Aşık
Coderufuk

Erkek
İş/Hobiler : PHP CODER
Lakap : PHP CODER
Takımı : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! 85352110
Ruh Halim : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Olgun10

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 4:36 pm

Takımı Tekrar toplarsak herkes gelirse siteyi ayaklandırırız Very Happy tekrar Very Happy
ben Siteye giren olmadıgı ıcın girmiyorum ama neyse sitemizin rantları falan iyi Smile
siteyi tekrardan canlandırırız Very Happy arkadaslar ben su istanbuldayım. İstanbulda olan kim vAR ? çarşamba günü geri dönücem ..... iyi günler
http://www.ufukbagci.blogspot.com
CerenCesur
Yönetici
Yönetici
CerenCesur

Kadın

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 4:49 pm

Toplarızz toplarızz. Burda yaşı küçük boyu kücükk kendi büyük Ceren varr. Razz Very Happy:D Yani Ardacılar varr. Very Happy
Coderufuk
Arda'ya Resmen Aşık
Arda'ya Resmen Aşık
Coderufuk

Erkek
İş/Hobiler : PHP CODER
Lakap : PHP CODER
Takımı : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! 85352110
Ruh Halim : Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Olgun10

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 4:52 pm

Evet... Bu Doğru Very Happy Ama son zamanlarda Arda turan Sinem koballa bir ilişki içinde Very Happy Herkes ondan nefret etmeye baslarsa yandık Very Happy
http://www.ufukbagci.blogspot.com
CerenCesur
Yönetici
Yönetici
CerenCesur

Kadın

MesajKonu: Geri: Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !   Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için.  --> ÖNEMLİ ! Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 4:55 pm

Öyle olcak gibi ama olsun yaa. .D O öyle mutluysa bize ne düşer? ~ Mutluluklarr. .D

Neredesiniz? ~ Eski ardaturan.forumotions.net için. --> ÖNEMLİ !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En eski iskelet